rok szkolny 2016/2017

...kiedy masz dobre chęci, wszystko świetnie się kręci :)

  1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 - 1 IX 16 r.
  2. Pokaz szkoły Tańca Wasilewski - Felska - 5 IX 16 r.
  3. Spacerkiem po Starówce, kl. I d i IV e - 14 IX 16 r.
  4. Międzynarodowy Dzień Kropki, kl. I d - 15 IX 16 r.
  5. Olsztyńskie Dni Nauki, kl. I c - 22 IX 16 r.
  6. Pokaz Dziecięcego Zespołu Ludowego Kłobuczek - 20 IX 16 r.
  7. W Muzeum Przyrody - 22 IX 16 r.
  8. Klasa II i na Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki, 22 IX 16 r.
  9. Kl. II d na 14. Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki,23 IX 16 r.
  10. Wybory do Samorządu Uczniowskiego, SU - 23 IX 16 r.
  11. "Rowerowa szkoła" - 26 IX 16 r.
  12. Lekkoatletyka dla każdego,28 IX 16 r.
  13. W Stadninie koni "U Kojrysa", kl. I c - 29 IX 16 r.
  14. Dzień Chłopaka, SU - 30 IX 16 r.
  15. DZIEŃ SPADAJĄCEGO LISCIA W KLASIE I D (prezentacja .ppsx)
  16. Ślubowanie klas pierwszych,6 X 16 r.
  17. Ślubowanie klas pierwszych, SU - 6 X 16 r.
  18. Turniej Małego Rycerza,7 X 16 r.
  19. Turniej Małego Rycerza,7 X 16 r.
  20. Z życia klasy II b.
  21. Dzień Edukacji Narodowej, SU - 13 X 16 r.
  22. W Parku Naukowo - Technologicznym, kl. II d - 15 X 16 r.
  23. XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Rodzina to marzenia, tęsknoty, wspomnienia" - 21 X 16 r.
  24. Światowy Dzień Makaronu w naszej klasie (.ppsx), kl. I d - 25 X 16 r.
  25. Wyjście na cmentarz, SU - 26 X 16 r.
  26. "Śniadanie daje moc", SU - 8 XI 16 r.
  27. Festyn "Niepodległościowo - sportowo i patriotycznie", cz. I - 10 XI 16 r.
  28. Festyn "Niepodległościowo - sportowo i patriotycznie", cz. II
  29. Filmiki z Festynu:
    - część I
    - część II
    - część III
  30. Śniadanie daje moc - fotogaleria klas:
    - klasa II i
    - klasa I d
    - klasa I c
  31. Klasa II i w bibliotece Abecadło
  32. Robimy jeżyki, kl. II b
  33. Na Festynie, kl. II b
  34. Fizyka dla smyka, kl. II b
  35. Zabawa Andrzejkowa klas III
  36. Zabawa Andrzejkowa klasy II b
  37. Katarzynki i Andrzejki w klasie I d, 24 XI, 30 XI 16 r.
  38. Dzień Pluszowego Misia - SU, 25 XI 16 r.
  39. Klasa I c i pluszowe misie, 25 XI 16 r.
  40. Wróżby andrzejkowe, zajęcia otwarte z rodzicami w kl. I c, 28 XI 16 r.
  41. Wróżby Andrzejkowe w kl. II d, 30 XI 16 r.
  42. Warsztaty plastyczne,kl. II c, 7 XII 16 r.
  43. Warsztaty świąteczne,kl. II b, 9 XII 16 r.
  44. Z życia klasy II g, 11 XII 16 r.
  45. Andrzejki i Mikołajki w kl. I a, 6 XII 16 r.
  46. Dekorowanie pierniczków,kl. I c, 7 XII 16 r.
  47. Mikołajki w kl. II d, 7 XII 16 r.
  48. Warsztaty świąteczne,kl. I c, 8 XII 16 r.
  49. Świąteczne spotkanie,kl. I c, 21 XII 16 r.
  50. Jasełka 2016,kl. I c, 21 XII 16 r.
  51. W świątecznym nastroju, prezentacja kl. I d, 24 XII 16 r.
  52. Wojciech Bloch zajął II miejsce konkursie plastycznym pt. "Barwy jesieni".
  53. Bożonarodzeniowe przygotowania w klasie II d
  54. Zimowe zabawy na śniegu kl. I a, 13 I 17 r.
  55. Bal karnawałowy, 16 I 17 r.
  56. Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka (.ppsx), kl. I d, 18 I 17 r.
  57. "Nasze pomysły na Walentynki" - klasa I d (.ppsx), kl. I d, 14 II 17 r.
  58. Walentynki_SU, 14 II 17 r.
  59. Bal karnawałowy w kl. I c, 16 I 17 r.
  60. Walentynki w kl. I c, 14 II 17 r.
  61. W Multicentrum i pasowanie na czytelnika, kl. I a, 9 III 17 r.
  62. Tłusty czwartek i Dzień Kobiet, prezentacja kl. I d, 12 III 17 r.
  63. Dzień Kobiet, kl. I c, 14 III 17 r.
  64. Ciekawostki z I półrocza, kl. II d, 14 III 17 r.
  65. Kl. II i w Laboratorium Zwierzęcym Katedry Hodowli Owiec i Kóz UWM, kl. II i, 8 III 17 r.
  66. Klasa II i odkrywa magię, kl. II i, 24 III 17 r.
  67. Jury wybiera prace o misiach - SU, 23 XI 16 r.
  68. Ciasteczko z wróżbą oraz kartki świąteczne - SU
  69. Tłusty Czwartek w SP 25 - SU, 23 II 17 r.
  70. Akcja "Góra Grosza" - SU,
  71. Dzień Kobiet - SU, 8 III 17 r.
  72. Akcja "Góra Grosza" - SU,
  73. Nasza szkoła w kolorach tęczy - SU, 13 - 21 III 17 r.
  74. Pierwszy Dzień Wiosny - SU, 21 III 17 r.
  75. Warsztaty, kl. I c, 8 III 17 r.
  76. Udział w interaktywnej wystawie matematycznej, kl. II d, 3 IV 17 r.
  77. Warsztaty wielkanocne pt." Palmy wielkanocne", kl. II b, 5 IV 17 r.
  78. Wiosenny mix, prezentacja kl. I d, 11 IV 17 r.
  79. "Fizyka dla smyka", kl. II a, 27 III 17 r.
  80. Powitanie wiosny, kl. I - III, 24 III 17 r.
  81. Warsztaty wielkanocne, kl. II g, II i
  82. Teatrzyk Baj
  83. W Multicentrum, kl. I a
  84. Warsztaty wielkanocne, kl. I a
  85. W Abecadle, kl. I c, 24 IV 17 r.
  86. Dzień Flagi - relacja w GO,28 IV 17 r.
  87. Dzień Flagi,28 IV 17 r.
  88. Warsztaty wielkanocne i zwiedzanie zamku, kl. II d,10 IV 17 r.
  89. Wizyta w Państwowej Straży Pożarnej, kl. II d, 20 IV 17 r.
  90. Zwiedzanie Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi, kl. II d,10 V 17 r.
  91. I c, I d na wycieczce w Olsztynku,cz. I, 18 V 17 r.
  92. I c, I d na wycieczce w Olsztynku,cz. II, 18 V 17 r.
  93. Klasa I d w projekcie eTwinning Warmia Moja Mała Ojczyzna, prezentacja kl. I d, 18 V 17 r.
  94. Dni Rodziny w klasie I d,26 V 17 r.
  95. Konkurs recytatorski klas I - III,30 V 17 r.
  96. "Dla mamy i taty",kl. I c, 25 V 17 r.
  97. Dzień Dziecka w kl. I c, 1 VI 17 r.
  98. Wojciech Bloch z kl. I c laureatem powiatowego konkursu, 8 VI 17 r.
  99. Schronisko w Tomarynach
  100. Akcja "Kilometry dobra" - SU
  101. Ogólnopolski Tydzień Czytania dzieciom w klasie I d
  102. "Ratujemy i uczymy ratować" - kl. III f
  103. Warsztaty plastyczne z tatą - wykonanie prezentu dla mamy - kl. II d, 25 V 17 r.
  104. "XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom" - kl. II d, 3-10 VI 17 r.
  105. Ciekawostki z II półrocza - kl. II d