Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

 
Osiągnięcia sportowe w I semestrze roku szkolnego 2018/2019.
   
W I półroczu roku szkolnego 2018/2019 uczniowie naszej szkoły brali udział w rozgrywkach szkolnych i zawodach sportowych na różnym szczeblu osiągając następujące wyniki:

1 miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w mini koszykówce chłopców – Mariola Sudzińska i Tomasz Bogacki
Lista uczniów biorących udział w Igrzyskach Dzieci w koszykówce chłopców o Mistrzostwo Olsztyna

  • Mateusz Czosnek
  • Jakub Alberski
  • Damian Pytka
  • Rafał Sudziński
  • Bartosz Bernaciak
  • Krzysztof Woźniak
  • Szymon Bogusz
  • Dawid Jankowski
  • Kacper Karpowicz
  • Mateusz Olak

2 miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w mini koszykówce dziewcząt – Jarosław Czerwienko
4 miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w mini piłce ręcznej dziewcząt - Jarosław Czerwienko
4 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowym tenisie stołowym - Jarosław Czerwienko

Mikołajkowe Mistrzostwa Olsztyna - Jerzy Andronowski

  •  1 miejsce – w mikołajkowych Mistrzostwach Olsztyna
    w piłce nożnej dziewcząt klas III – IV „Mikołaj 2018”
    (8 grudnia 2018 r.)

Uczestnicy: Jabłońska Kornelia, Lis Zuzanna, Wasilewska Natalia, Kałuska Natalia,
Prusik Julia, Rutkowska Julia, Czaprowska Kasia

  • Udział w Mistrzostwach Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt klas III – IV – „Mikołaj 2018” (5 grudnia 2018 r.)

Uczestnicy: Lis Zuzanna, Prusik Julia, Wasilewska Natalia

  • Udział w Mistrzostwach Olsztyna w piłce siatkowej chłopców klas III - IV  - „Mikołaj 2018” (5 grudnia 2018 r.).

Uczestnicy: Zarzycki Robert, Simuchin Krystian

  • Udział w mikołajkowych Mistrzostwach Olsztyna w piłce nożnej chłopców klas III – IV (8 grudnia 2018 r.).

Uczestnicy: Zarzycki Robert, Benesz Konrad, Wierzbowski Tymoteusz, Bobel Kacper, Rutkowski Szymon, Zienkiewicz Jakub, Bednarczyk Bartosz, Orzoł Patryk

  • Udział w Mistrzostwach Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych chłopców klas IV (2 października 2018 r.)

Startowało 64 zawodników z całego Olsztyna. Miejsca naszych uczniów:
Baczewski Mikołaj – 12
Łątkowski Mateusz – 23
Kuźmicki Jakub - 27
Głód Karol – 28
Szostek Jakub – 33
Białek Marcel – 34
Kłak Maciej – 38
Zarzycki Robert – 40
Woroniec Piotr – 43
Zienkiewicz Jakub – 44
Wiśniewski Adam – 45

Udział w Czwartkach lekkoatletycznych w rundzie jesiennej o Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców – opiekun: Anna Wróblewska i Mariola Sudzińska
Skład drużyny:  Domnika Rogucka, , Edyta Wasiela, Nikola Kamińska, Maja Wojnicka,          Nikola Domozych, Katarzyna Puchowska, , Anna Szostek, Nikola Jeleniewicz, Anastazja Kondel,  Maja Białczak, Maja Cieślińska, Dominika Cieślińska, , Nikola Miśkiewicz, Zuzanna Dopierała, Julia Socha, Patrycja Rydz, Marta Kowalska, Zuzanna  Bachanowicz, Alicja Moszczyńska, Ela Mejłun, Oliwia Zielińska, Weronika Paszko, Basia Kardynał, Kornelia Gołębiewska, Maja Mularczyk, Julia Tomaszewska, Wiktoria Rakowiecka, Julia Sikora, Alicj Synowczyk, Kacper Sobolewski, Kacper Stannat, Wojtek Kurowski, Bartek Bernaciak, Nikodem Sobania, Filip Szewczak, Mateusz Gładych, Rafał Sudziński ,Julia Zbutowicz Natalia Rogowska, Nadia Rogowska, Maja Nieradko, Julia Kosek, Paulina Ślaska Julia Prusik, Iga Pawłowska, Roksana Sławińska, Marysia Matusiewicz, Oliwia Staszkiewicz, Martyna Karbowska.
Uczniowie naszej szkoły  brali udział w następujących konkurencjach:

  • bieg na 60 m,
  • bieg na 300 m,
  • bieg na 600 m,
  • skok w dal
  • rzut piłeczką palantową.

Na stadionie Szkoły Podstawowej nr 18 w dzielnicy Dajtki   dotychczas odbyły się trzy mityngi (20, 27  września i 11 październik ). Druga część zawodów odbędzie się na wiosnę (kwiecień – maj). Uczniowie, którzy wystąpią w  pięciu zawodach i w finale miasta Olsztyn  będą mieć prawo startu w finale ogólnopolskim Grand Prix. Natomiast w finale miasta Olsztyn medale otrzymują najlepsi zawodnicy, niezależnie od liczby startów w jesienno-wiosennych odsłonach czwartków.

 

W dniu 02.10.2018r.  odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców – opiekun: Anna Wróblewska.
Zawody odbywały się na terenach OSiR przy pływalni według kategorii wiekowych:

  • Dziewczęta ur. 2008 i młodsze,  liczba startujących wynosiła 44

Nasze uczennice uplasowały się na miejscach:

2 miejsce – Maja Cieślińska

  • Dziewczęta ur. 2006 i młodsze, liczba startujących wynosiła 46
    Nasze uczennice uplasowały się na miejscach:           

1 miejsce – Nikola Jeleniewicz                                                                   
4 miejsce  – Dominika Rogucka 
10 miejsce  – Nikola Domozych
23 miejsce  - Ela Mejłun
25  miejsce – Maja Białczak

  •  Chłopcy ur. 2006 i młodsi,  liczba startujących wynosiła 53                                                                                                                                                                  13 miejsce – Rafał Sudziński 

22 miejsce Bartek Bernaciak
28 miejsce  - Nikodem Sobania
33 miejsce Filip Szewczak
W dniu 19.09.2018r. na terenach przy pływalni odbyły się Mistrzostwa Olsztyna w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt  szkół podstawowych
opiekun: Anna Wróblewska
Szkoły Podstawowe nr: 3, 7, 9, 10, 15, 25, 30, 34.
Wyniki:
Dziewczęta (10x600 m) 
1. Szkoła Podstawowa 2
2. Szkoła Podstawowa 25
3. Szkoła Podstawowa 34
4. Szkoła Podstawowa 7
5. Szkoła Podstawowa 30
6. Szkoła Podstawowa 3
7. Szkoła Podstawowa 9
8. Szkoła Podstawowa 10
Skład drużyny: Nikola Jeleniewicz, Dominika Rogucka, Maja Białczak, Maja Cieślińska, Ela Mejłun, Nikola Miśkiewicz, Ala Moszczyńska, Nikola Kamińska, Dopierała Zuza, Nikola Domozych, Marta Kowalska.

  
W dniu 13.12.2018r w Spale odbyły się III Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych. Uczennice naszej szkoły miały możliwość po raz pierwszy wziąć udział w tak prestiżowej imprezie sportowej.  Reprezentacja Olsztyna liczyła 15 osób,  10 osób z SP2, 4 dziewczynki z SP25 i 1 chłopiec z SP30. Młodzi lekkoatleci bardzo dobrze wystartowali, wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe.
Naszą szkołę reprezentowały:

  • Nikola Domozych – bieg na 300m -13 miejsce
  • Zuza Dopierała – bieg na 300m -18 miejsce
  • Dominika Rogucka – bieg na 600m -15 miejsce
  • Nikola Kamińska- bieg na 60m -20 miejsce

Opiekun: Anna Wróblewska

 

Dodatkowo w naszej szkole odbyły się:

Rozgrywki w koszykówkę o Mistrzostwo Szkoły -                                                                   
Klasy VII – 9 listopada 2018 r. – Jerzy Andronowski
I miejsce – klasa VII C
II miejsce – klasa VII D
III miejsce – klasa VII A
IV miejsce – klasa VII B

Rozgrywki w piłkę nożną o Mistrzostwo Szkoły
Klasy III (chłopcy) – 28 listopada 2018 r. – Jerzy Andronowski
I miejsce – klasa III C
II miejsce – klasa III A
III miejsce – klasa III C
IV miejsce – klasa III B