Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016

• Mistrzostwa Regionu I w drużynowym tenisie stołowym chłopców - opiekun p. Jarosław Czerwienko
    W kategorii szkół podstawowych chłopców startowały: SP 25 Olsztyn, Katolicka SP Olsztyn, SP Frączki, SP Dywity i SP Nowe. Rozkład gier: Klasyfikacja końcowa:
    1.Katolicka SP Olsztyn
    2. SP Dywity
    3. SP Frączki
    4. SP 25 Olsztyn - opiekun: J.Czerwienko
  • II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w mini koszykówce dziewcząt - opiekun p. Jarosław Czerwienko
  • IV miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w mini piłce ręcznej dziewcząt, 10 II 16 r. - opiekun p. Jarosław Czerwienko
  • Klasyfikacja końcowa "Szczypiorniak na orlikach" - opiekun p. Jarosław Czerwienko
    I miejsce - SP 7 Olsztyn
    II miejsce - SP25 I Olsztyn
    III miejsce - SP 22 Olsztyn
    IV miejsce - SP 25II Olsztyn
  • Turniej Europejski Tydzień Sportu 28.05.2016, p. Jarosław Czerwienko
  • III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w piłce ręcznej klas IV – V na Orliku – „Szczypiorniak Cup 2016”, 7 VI 2016 r. – opiekun: p. Jerzy Andronowski
  • IV miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w czwórboju lekkoatletycznym chłopców klas V – VI, 24 V 2016 r. – opiekun: p. Jerzy Andronowski
  • III miejsce w Finale Mistrzostw Województwa warmińsko – mazurskiego w piłce ręcznej chłopców klas V – VI, w ramach ogólnopolskiego turnieju „Szczypiorniak na Orliku 2016", 31 V 2016 r. – opiekun: p. Jerzy Andronowski
  • II miejsce w miejskim turnieju piłki ręcznej chłopców klas V – VI, w ramach ogólnopolskiego turnieju "Szczypiorniak na Orlikach 2016", 18 V 2016 r. – opiekun: p. Jerzy Andronowski
  • II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w piłce koszykowej chłopców klas V – VI, 17 II 2016 r. – opiekun: p. Jerzy Andronowski
  • II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w piłce ręcznej chłopców klas IV – V, 21 I 2016 r. – opiekun: p. Jerzy Andronowski
  • III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w piłce nożnej dziewcząt klas III – IV, 19 XII 2015 r. – opiekun: p. Jerzy Andronowski
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu - półfinały wojewódzkie w piłce nożnej dziewcząt – opiekun: p. Anna Wróblewska
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu I piłce nożnej dziewcząt – opiekun: p. Anna Wróblewska
  • III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w halowych "5-tkach" piłkarskich dziewcząt - opiekun: p. Anna Wróblewska
  • III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych klasy V dziewcząt i chłopców – opiekun: p. Anna Wróblewska, p. Jarosław Czerwienko
    Dnia 14.04.2016r. na terenach zielonych OSiR przy pływalni odbyły się mieszane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych (klasy IV - V – 5 chłopców + 5 dziewcząt na dystansie 500 m).
    Klasy V - wynik końcowy:
    1. SP nr 2
    2. SP nr 9
    3. SP nr 25
    Iza Gromysz, Weronika Kowalczyk, Julia Reszka, Milena Sobania, Maja Kocenko, Dominika Ososińska, Piotr Mejłun, Józef Spychalski, Sebastian Michalak, Kacper Sudziński, Damian Makulec, Jan Kołtun.
  • VII miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych klasy IV dziewcząt i chłopców – opiekun: p. Anna Wróblewska, p. Jarosław Czerwienko
    Skład drużyny: Dominika Wanowicz, Magda Poczykowska, Wiktoria Dubowska, Alicja Woźniak, Natalia Rogowska, Natalia Michalewicz, Filip Uchlik, Karol Kowalski, Beniamin Dylewicz, Mateusz Wołoszyn, Piotr Kardynał, Wiktor Terlikowski.
  • IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Mini Piłce Siatkowej "3" dziewcząt – opiekun p. Anna Wróblewska.
    W dniu 16.12.2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 7 w Olsztynie odbyły się mistrzostwa Rejonu I w piłce siatkowej "3" dziewcząt. W zawodach brały udział cztery drużyny: SP Tuławki , SP 1 Dobre Miasto, SP 25 Olsztyn oraz SP 7 Olsztyn.
    Skład drużyny: Agnieszka Rakowska, Olga Jeleniewska, Natalia Krajewska, Maja Kocenko, Wiktoria Zyra, Oliwia Szewielińska, Nikola Stefańska, Milena Sobania.
  • Udział w Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej "singielki" dziewcząt - opiekun p.Anna Wróblewska.
    Dnia 08.12.2015 r. w SP nr 15 w Olsztynie odbył się turniej siatkarski dla rocznika 2005. Naszą szkołę reprezentowały np. uczennice: Wiktoria Dubowska, Weronika Kowalczyk, Gabrysia Turowska.
  • II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Mini Piłce Siatkowej "3" dziewcząt – opiekun p. Anna Wróblewska.
    Dnia 12.11.2015 r.w Szkole Podstawowej Nr 30 zakończyły się rozgrywki o mistrzostwo Olsztyna w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiło 7 zespołów: SP 7, SP 1, SP 22, SP 30 , SP 19, SP 25, SP 6. Skład drużyny: Agnieszka Rakowska, Olga Jeleniewska, Natalia Krajewska, Maja Kocenko, Wiktoria Zyra, Kornelia Pianka, Nikola Stefańska, Milena Sobania.
    Mistrzostwa rozegrano systemem "każdy z każdym" w grupach. Następnie pierwsze dwa zespoły z grup grały systemem: 1A – 2B , 2A – 1B. Przegrani grali o III-cie, wygrani o I-wsze miejsce.
    ½ finał: SP 7 – SP 19 2 : 0 , SP 25 – SP 6 2 : 1
    Mecz o III-cie miejsce: SP 19 – SP 6 2 : 1
    Finał: SP 7 – SP 25 2 : 0
  • V miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w Biegach Przełajowych - opiekun p. Jarosław Czerwienko, 29 IX 15 r.
  • Indywidualne Mistrzostwa Olsztyna w Biegach Przełajowych -
    opiekun p. Jarosław Czerwienko, 25 IX 15 r.
    V miejsce - Maciej Roman
    VII miejsce - Piotr Mejłun
  • Pierwsze sukcesy szkolnych sportowców:
    - Czwartki lekkoatletyczne w rundzie jesiennej o Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców – opiekun p. Anna Wróblewska, 15, 24 IX, 1 X 15 r.
    - Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców – opiekun p. Anna Wróblewska, 25 IX 15 r.
    - Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców – opiekun p. Anna Wróblewska,29 IX 15 r.