Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/20154

  • I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Mieszanych Biegach Sztafetowych klas V - opiekun Błażej Kolpy, 26 VI 15 r.
    Skład drużyny: Natalia Goc, Wiktoria Walczak, Wiktoria Rachubka, Wiktoria Rynkiewicz, Wiktoria Masojć, Gulia Rizzu, Maja Szczepańska, Szydłowski Kacper, Paweł Bloch, Nikodem Sobania, Sebastian Michalski, Jackowski Marcel, Adam Guzowski.
  • IV miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców - opiekun Błażej Kolpy, 26 VI 15 r.
    Skład drużyny:Sebastian Tyszewicz, Nikodem Sęczkowski, Walczak Kacper, Kamiński Krzysztof, Sebastian Michalski, Gwiazda Krzysztof.
  • X miejsce w Wojewódzkim Finale w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt w Pasłęku - opiekun Anna Wróblewska, 26 V 15 r.
    Skład drużyny: Nikola Grabowska, Julia Wróblewska, Natalia Goc, Wiktoria Walczak, Aniela Anysz, Natalia Bilińska, Wiktoria Wawrzyniak.
  • Udział w Czwartkach lekkoatletycznych w rundzie wiosennej o Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców 23 IV, 7 V i 21 V 15 r. – opiekun Anna Wróblewska
    Skład drużyny: Wiktoria Zyra, Maja Kocenko, Milena Sobania, Iza Gromysz, Dominika Ososińska, Kinga Sławińska, Julia Wróblewska, Nikola Grabowska, Wioleta Mech, Katarzyna Libert, Ola Krysiak, Natalia Bilińska, Aniela Anysz, Piotr Kardynał, Kacper Sudziński, Marcel Grabowski, Sebastian Michalak, Dawid Berk; czytaj więcej...
  • "JESTEM SPRAWNY NA 6" II miejsce w województwie - opiekun p. Danuta Dubicka, 15 VI 15 r.
  • "Jem owoce, pije mleko, w życiu zajdę daleko" - nasza drużyna - opiekun p. Danuta Dubicka, 15 VI 15 r.
  • 30.05.2015 r. odbył się turniej tenisa stołowego z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu - opiekun p. Jarosław Czerwienko, 30 V 15 r.
    Organizatorem zawodów byli ZSO nr 3 Olsztyn, UKS Tempo 25 Olsztyn. Puchary, medale, dyplomowy ufundował Urząd Miasta Olsztyna za pośrednictwem Stowarzyszenia Sportu Szkolnego "Juvenia". W turnieju uczestniczyło 21 dzieci.
  • Osiągnięcia sportowe uczniów - opiekun p. Anna Wróblewska, 24 V 15 r.
  • II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Unihokeju Chłopców- opiekun Jarosław Czerwienko, 30 III 15 r.
    Skład drużyny: Antoni Piłat, Kacper Toczko, Filip Dymerski, Nikodem Sęczkowski, Kamil Godziewski, Szymon Rejniak.
  • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w badmintonie (chłopcy)- opiekun Jarosław Czerwienko, 26 III 15 r.
    Skład drużyny: Kacper Walczak, Filip Dymerski.
  • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w badminton (dziewczęta)- opiekun Jarosław Czerwienko, 26 III 15 r.
    Skład drużyny: Wiktoria Walczak, Natalia Goc.
  • III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Piłce siatkowej"3" chłopców - opiekun Błażej Kolpy
    Skład drużyny: Krystian Urbanowicz, Dawid Świniarski, Mateusz Michalski, Maciej Roman, Kamil Olak, Mateusz Kuzia, Oliwier Tłoczkowski, Adam Guzowski.
  • III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Piłce siatkowej"4" chłopców - opiekun Błażej Kolpy
    Skład drużyny: Mateusz Kuzia, Krystian Urbanowicz, Dawid Świniarski, Mateusz Michalski, Sebastian Michalak, Maciej Roman, Kamil Olak, Kacper Chodubski, Dominik Lejk, Adrian Biegaj, Adam Guzowski.
  • Otwarte Indywidualne MO w Tenisie Stołowym - opiekun Jarosław Czerwienko
    W dniu 8 XII 2014 roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w tenisie stołowym zorganizowane z okazji Święta Niepodległości. Turniej został zorganizowany w Zespole Szkół Ogólnokształcący nr 3 w Olsztynie.
    Niezrzeszeni
    1. Kacper Walczak - SP 25 Olsztyn
    2. Krzysztof Filak - SP 25 Olsztyn
    3. Kacper Szydłowski - SP 25 Olsztyn
    4. Krzysztof Gwiazda - SP 25 Olsztyn
    5. Patryk Szmyt - SP 25 Olsztyn
    6. Maja Szczepańska - SP 25 Olsztyn
  • Drużynowe Mistrzostwa Rejonu I w Tenisie Stołowym - opiekun Jarosław Czerwienko.
    W dniu 29.11.2014 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie odbyły się drużynowe mistrzostwa I rejonu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2014/2015.
    Wynik końcowy:
    I miejsce: SP Frączki
    II miejsce: SP TuŁawki
    III miejsce: SP 30 Olsztyn
    IV miejsce: SP 25 Olsztyn
  • I miejsce - Mistrzostwo Olsztyna w mini koszykówce chłopców szkół podstawowych - opiekun Jarosław Czerwienko.
    W dniu 26.11.2014r. w SP 25 odbył się ostatni turniej w mini koszykówce chłopców szkół podstawowych, który decydował o końcowej klasyfikacji mistrzostw. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny: SP 25, SP 6, SP 22. Zespoły rozegrały mistrzostwa systemem „ każdy z każdym” z rewanżami. O mistrzostwie decydowała suma punktów zdobytych podczas dwóch turniejów. Rozegrano 6 meczów, a w rozgrywkach wzięło udział 34 uczniów. Ostateczna kolejność rozgrywek:
    1.Szkoła Podstawowa nr 25 – 8 pkt.
    2.Szkoła Podstawowa nr 22 – 6 pkt.
    3.Szkoła Podstawowa nr 6 - 4 pkt.
    Skład zwycięskiej drużyny SP 25: Bartosz Kołakowski, Filip Dymerski, Krystian Urbanowicz, Sebastian Tyszkiewicz, Marcel Cichowski, Nikodem Sęczkowski, Krzysztof Gwiazda, Aleksander Wylamowski, Kamil Godziewski, Szymon Rejniak, Jakub Kłak, Krzysztof Kamiński.
  • Mistrzostwa Szkoły drużyn mieszanych w piłce nożnej - organizator Jarosław Czerwienko, 10 X 14 r.
    I miejsce: Gang Ryszarda Klawisza - Kacper Szydłowski, Kacper Chabko, Dawid Kozłowski, Jakub Milan, Szymon Rejniak, Maja Szczepańska, Bałdyga
    II miejsce: Tymbark - Oskar Wysocki, Michał Kutyłło, Dawid Berk, Adam Kawecki, Damian Bazylewicz, Jakub Kłak, Maciej Gnatowski
    III miejsce: Pompa FC - Kamiński Krzysztof, Wiktor Kasprzyk, Mateusz Ososiński, Wojciech Lis, Maciej Roman, Arkadiusz Lech
    IV miejsce: Białe Torpedy - Alicja Czwartek, Patryk Górski, Kacper Farat, Tomasz Klincewicz, Kacper Wierzchoń, Bartłomiej Gendryck
    V miejsce: Byern Monachium - Hubert Ropiak, Grzegorz Zelwer, Łukasz Molenda, Mateusz Wójcik, Julia Reszka, Igor Sosarski.
  • Mistrzostwa Szkoły Klas V dziewcząt w piłkę nożną - organizator Jarosław Czerwienko, 11 X 14 r.
    I miejsce: Kabanosy - Maja Szczepańska, Natalia Goc, Julia Wróblewska, Agata Jasińska, Lisa Van der Burgt, Zuzanna Bałdyga, Zuzana Bilińska
    II miejsce: FC Opai - Wiktoria Milczarek, Natalia Ażgin, Ewelina Soroko, Julia Borchert, Karina Łakus, Wiktoria Dziadko, Paulina Bakuła, Aleksandra Gołębicka
    III miejsce: Banda Rudego - Wiktoria Walczak, Barbara Stypułkowska, Weronika Neska, Nikola Stefańska, Alicja Czwartek, Kinga Jędrzejczyk
    IV miejsce: Szybkie Żółwie - Dominika Kędzior, Julia Szmyt, Wiktoria Rachubka, Wiktoria Rynkiewicz, Andżelika Gadomska.
  • Mistrzostwa Szkoły Klas IV w piłkę nożną - organizator Jarosław Czerwienko, 25 X 14 r.
    I miejsce: Real Madryt - Dawid Berg, Dawid Gadomski, Bartosz Czajkowski, Michał Kutyłło, Adam Stypułkowski, Igor Narbutowicz, Piotr Mejłun
    II miejsce: Czarne smoki - Grzegorzz Zelwer, Igor Smosarski, Mateusz Wójcik, Błażej Nowak, Hubert Ropiak
    III miejsce: Stomil Olsztyn - Kowalczyk Krzysztof, Kacper Sudziński, Marcel Grabowski, Damian Makulec, Sebastian Śliski
    IV miejsce: Białe Torpedy - Alicja Czwartek, Jan Kołtun, Wiktor Purzycki, Patryk Górski.