Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013

  • VI miejsce – w Mistrzostwach Polski "Czwartków lekkoatletycznych" w Łodzi (Damian Szymański) 22 – 23 czerwca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • III miejsce – w Mistrzostwach Olsztyna "Bawmy się razem" klas II – III - 18 czerwca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • I miejsce – w miejskim, międzyszkolnym turnieju piłki nożnej chłopców klas II – III, o Puchar Dyrektora SP 22 w Olsztynie - 13 czerwca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • I miejsce – Mistrzostwo Województwa w sztafecie lekkoatletycznej 4 x 100 m - 4 czerwca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • I miejsce – Mistrzostwo Województwa w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych w biegu na 600 m – 4 czerwca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • I miejsce - Mistrzostwo Województwa w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych chłopców klas V – VI na dystansie 300 m – 4 czerwca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • II miejsce – Wicemistrzostwo Województwa w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych w biegu na 60 m i w skoku w dal - 4 czerwca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • Mistrzostwa Olsztyna "Czwartków lekkoatletycznych 2013" chłopców i dziewcząt klas IV – VI - 6 czerwca 2013 r.,Gand Prix Olsztyna, opiekun Jerzy Andronowski.
  • IV miejsce – w wojewódzkich zawodach sportowych dziewcząt i chłopców klas I – III "Jem owoce, piję mleko, w życiu zajdę daleko" - 24 maja 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • VI miejsce – w Finale Mistrzostw Województwa w czwórboju lekkoatletycznym chłopców klas VI – Lidzbark Warmiński - 24 maja 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • II miejsce – Wicemistrzostwo Olsztyna w piłce nożnej dziewcząt klas II – III "Z podwórka na stadion 2013" - 10 maja 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • III miejsce – w Mistrzostwach Olsztyna w piłce nożnej chłopców klas II – III, w ramach ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion" - 17 maja 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • I miejsce – Mistrzostwo Olsztyna w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym chłopców klas VI - 7 maja 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • III miejsce – w Mistrzostwach Olsztyna w drużynowych, mieszanych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt klas VI (10 x 600 m) - 22 kwietnia 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • VII miejsce – w Finale Mistrzostw Województwa w drużynowych biegach przełajowych chłopców klas V – VI, na dystansie 1000 m - 16 kwietnia 2013 r. (Galiny), opiekun Jerzy Andronowski.
  • X miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Wojewódzkich w tenisie stołowym dziewcząt. Zawodniczki: Aleksandra Miernik, Dominika Walczak - opiekun p. Jarosław Czerwienko.
  • UKS "Hajduczek"
  • III miejsce – w Mistrzostwach Olsztyna w unihocu chłopców klas VI - 20 marca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • III miejsce – w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w badmintonie chłopców szkól podstawowych - 13 marca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • III miejsce – w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w badmintonie dziewcząt szkół podstawowych - 13 marca 2013 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu mini piłki siatkowej "2" chłopców, awans do Półfinałów Mistrzostw Wojewódzkich). Skład drużyny: Filip Dymerski, Krzysztof Kamiński, Nikodem Sęczkowski, Marcel Cichowski, Wojciech Lis - opiekun p. Jarosław Czerwienko.
  • II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna klas IV w mini piłce siatkowej "2" chłopców , awans do rozgrywek rejonowych - 4 III 13 r. Skład drużyny: Filip Dymerski, Krzysztof Kamiński, Nikodem Sęczkowski, Marcel Cichowski, Wojciech Lis - opiekun p. Jarosław Czerwienko. Relacja na stronie www.juvenia.olsztyn.pl
  • II miejsce – w miejskim, międzyszkolnym turnieju piłki ręcznej chłopców klas VI – "Mikołaj 2012" - 19 grudnia 2012 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • III miejsce – w Mistrzostwach Olsztyna w piłce ręcznej chłopców klas V – VI - 23 listopada 2012 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • III miejsce – w Mistrzostwach Olsztyna w piłce koszykowej chłopców klas VI - 7 listopada 2012 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • I miejsce i III miejsce – w Mistrzostwach Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kl. VI - 1 października 2012 r., opiekun Jerzy Andronowski.
  • Sportowy Mikołaj 2012 zaprasza.
  • Hej! Szable w dłoń. .
  • III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Mini siatkówce dziewcząt "4": Angelika Gontarz, Weronika Bogusz, Emila Kosek, Skała Izabela, Karolina Długińska, Gumowska Ewa, Anna Komoszewska, Patrycja Staniszewska, Sandra Krysik, Sandra Szabelska, Ola - opiekun Błażej Kolpy.
  • IV miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Mini siatkówce chłopców "3": Gracjan Godlewski, Daniel Brejnak, Jakub Brzeziński, Paweł Szulc, Daniel Kurzawa, Radosław Nowak, Sebastian, Jakub Jurewicz- opiekun Błażej Kolpy.
  • V miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Mini siatkówce dziewcząt "3": Alicja Frąckiewicz Hanna Gurgielewicz, Julia Kączkowska, Sztąberska Joanna, Małgorzata Chojnowska, Klaudia Nowocin, Dominika Piórkowska - opiekun Błażej Kolpy.
  • II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Olsztyna SP w tenisie Stołowym chłopców: Adam Burcewicz - opiekun Jarosław Czerwienko.
  • III miejsce Indywidualne Mistrzostwa Olsztyna SP w tenisie stołowym chłopców: Alan Ćwikliński - opiekun Jarosław Czerwienko.
  • IV miejsce Drużynowe Mistrzostwa Olsztyna SP w tenisie stołowym dziewcząt: Wiktoria Gutkowska-Łukaszewicz, Dominika Walczak - opiekun Jarosław Czerwienko.
  • II miejsce Drużynowe Mistrzostwa Rejonu SP w tenisie stołowym dziewcząt (awans do finału wojewódzkiego) Dominika Walczak, wiktoria Gutkowska-Łukaszewicz, Izabela Skała - opiekun Jarosław Czerwienko.
  • II miejsce Mistrzostwa Olsztyna SP w mini koszykówce dziewcząt - opiekun Jarosław Czerwienko.
  • III miejsce Mistrzostwa Rejonu SP w mini koszykówce dziewcząt - opiekun Jarosław Czerwienko.
  • III miejsce Mistrzostwa Olsztyna SP w mini piłce ręcznej dziewcząt: Andżelika Gontarz, Wiktoria Świerczewska, Sandra Nizielska, Karolina Długińska, Izabela Skała, Sandra Szabelska, Dominika Walczak, Beata Mejłun, Wiktoria Gutkowska-Łukaszewicz, Anna Komorzewska, Natalia Berk, Ewa Gumowska, Sandra Krysik, Aleksandra Czaprowska - opiekun Jarosław Czerwienko
  • II miejsce – Wicemistrzostwo Olsztyna w sztafetowych, drużynowych biegach przełajowych chłopców klas V – VI - 25 września 2012 r., opiekun J. Andronowski