Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2006/2007

  • I Miejsce - MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO MAZURSKIEGO w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych (14 czerwca 2007) - opiekun Jerzy Andronowski
  • I miejsce - Mistrzostwo Regionu Warmińsko – Mazurskiego w piłce ręcznej chłopców (klasy VI) – awans do Finału Wojewódzkiego.
    (marzec 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • I miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt w ramach ogólnopolskiej akcji „Rusz się człowieku” – dziewczęta klas V – VI.
    (kwiecień 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • I miejsce - Mistrzostwo Olsztyna w czwórboju lekkoatletycznym chłopców (klasy VI) – awans do Finału Wojewódzkiego.
    (maj 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • I miejsce - Mistrzostwo Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt klas IV
    („2” – siatkarskie) – styczeń 2007 r. opiekun Anna Wróblewska
  • I miejsce - Mistrzostwo Olsztyna w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt klas IV – 8 x 500 m. (czerwiec 2007 r.)
    opiekun Anna Wróblewska
  • I miejsce - Mistrzostwo Olsztyna w sztafetowych biegach przełajowych chłopców klas VI 8 x 1000 m .
    (czerwiec 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • I miejsce - Mistrzostwo Olsztyna w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt klas V – 8 x 600 m. (czerwiec 2007 r.)
    opiekun Monika Sawczuk
  • I miejsce w miejsko – rejonowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Coca Cola Cup 2007” – chłopcy klas VI
    (awans do Finału Wojewódzkiego) – maj 2007 r.
    opiekun Jerzy Andronowski
  • I miejsce (Mistrzostwo Województwa) w Finale Mistrzostw Województwa warmińsko – mazurskiego w skoku w dal chłopców - Adam Jabłoński (5,25 m) – maj 2007 r. – opiekun Jerzy Andronowski
  • I miejsce (Mistrzostwo Województwa) w Finale Województwa warmińsko – mazurskiego w biegu na 60 m chłopców –
    Adam Jabłoński (7,93 s) – maj 2007 r.
    opiekun Jerzy Andronowski
  • I miejsce i Mistrzostwo Olsztyna w unihocu dziewcząt klas VI
    (maj 2007 r.) – opiekun Danuta Dubicka
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Warmińsko – Mazurskiego w piłce siatkowej chłopców klas IV („2” – siatkarskie) – luty 2007 r.
    opiekun Błażej Kolpy
  • II miejsce - Wicemistrzostwo Olsztyna w piłce koszykowej chłopców klas V – VI.
    (luty 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • II miejsce - Wicemistrzostwo Olsztyna w piłce ręcznej chłopców klas
    V – VI.
    (luty 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • II miejsce - Wicemistrzostwo Olsztyna w piłce nożnej chłopców klas IV.
    (grudzień 2006 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • II miejsce - Wicemistrzostwo Olsztyna w Indywidualnych Mistrzostwach Olsztyna w biegach przełajowych chłopców klas V – VI (Adam Jabłoński).
    (wrzesień 2006 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • II miejsce - Wicemistrzostwo Olsztyna w piłce siatkowej chłopców klas IV. („2” – siatkarskie) – styczeń 2007 r. opiekun Błażej Kolpy
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Warmińsko – Mazurskiego w piłce siatkowej chłopców klas IV („2” – siatkarskie) – luty 2007 r.
    opiekun Błażej Kolpy
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Warmińsko – Mazurskiego w piłce siatkowej chłopców klas V („3” – siatkarskie) – luty 2007 r.
    opiekun Błażej Kolpy
  • II miejsce - Wicemistrzostwo Olsztyna w piłce siatkowej chłopców 
    klas V („3” – siatkarskie) – styczeń 2007 r. – opiekun Błażej Kolpy
  • II miejsce - Wicemistrzostwo Olsztyna w sztafetowych biegach przełajowych chłopców klas V – 8 x 600 m. (czerwiec 2007 r.)
    opiekun Błażej Kolpy
  • II miejsce w Mistrzostwach I Rejonu Warmińsko – Mazurskiego w piłce ręcznej chłopców (klasy VI) – awans do rozgrywek regionalnych.
    (kwiecień 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • II miejsce - Wicemistrzostwo Olsztyna w drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w badmintonie chłopców (klasy VI). (marzec 2007 r.)
    opiekun Jerzy Andronowski
  • II miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” dziewcząt z klas III (rocznik 1997). (kwiecień 2007 r.)
    opiekun Jerzy Andronowski
  • II i III miejsce w miejskim, indywidualnym biegu przełajowym na dystansie 1000 m chłopców w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska biega” – Bartosz Walacik – II miejsce i Adam Jabłoński – III miejsce. (12 maja 2007 r.)
    opiekun Jerzy Andronowski
  • II miejsce - Wicemistrzostwo Olsztyna w unihoca chłopców klas VI – (maj 2007r.) opiekun Jerzy Andronowski
  • II miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju piłki siatkowej w Olsztynie, dziewcząt klas VI („4” – siatkarskie) – zespół A (listopad 2006 r.)
    opiekun Danuta Dubicka
  • III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w piłce nożnej chłopców klas I. (grudzień 2006 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w jeździe szybkiej na łyżwach klas IV – VI (dziewczęta i chłopcy). (marzec 2007 r.)
    opiekun Jerzy Andronowski
  • III miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Nożnej Chłopców w ramach ogólnopolskiej akcji „Rusz się człowieku” – chłopcy klas VI.
    (kwiecień 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w tenisie stołowym chłopców (klasy V - VI) – (listopad 2006 r.) – opiekun Jarosław Czerwienko
  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu Warmińsko – Mazurskiego w tenisie stołowym chłopców (klasy V – VI) – (listopad 2006 r.)
    opiekun Jarosław Czerwienko
  • III miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” chłopców z klas III (rocznik 1997). (kwiecień 2007 r.)
    opiekun Jerzy Andronowski
  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa warmińsko – mazurskiego
    w wieloboju lekkoatletycznym w ramach ogólnopolskich zawodów „Kinder Delice Cup 2007” – Adam Jabłoński (292 pkt).
    (maj 2007) r. – opiekun Jerzy Andronowski
  • III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt klas VI („4” – siatkarskie) – styczeń 2007 r. opiekun Danuta Dubicka
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Warmińsko – Mazurskiego w piłce siatkowej dziewcząt klas V (marzec 2007 r.) – opiekun Monika Sawczuk
  • IV miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w piłce nożnej chłopców klas II. (grudzień 2006 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • IV miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w piłce ręcznej dziewcząt
    klas V – VI. (marzec 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • IV miejsce w drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w badmintonie dziewcząt (klasy VI). (marzec 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Olsztyna w biegach przełajowych – 1000 m (Bartosz Walacik). (wrzesień 2006 r.)
    opiekun Jerzy Andronowski
  • IV miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego w czwórboju lekkoatletycznym chłopców klas VI.
    (maj 2007 r.) – opiekun Jerzy Andronowski
  • IV miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt klas V (luty 2007 r.) – opiekun Monika Sawczuk