Osiągnięcia sportowe uczniów SP 25 w 2008 r.:

 

  • Zawody lekkoatletyczne z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2007/2008
    Organizator: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, pani Ludwichowska
  • Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt klas VI
    III miejsce naszej reprezentacji!!!
  • Wicemistrzowie Olsztyna w drużynowych zawodach łyżwiarskich
    chłopcy i dziewczęta klas IV – VI, 21 lutego 2008 r.
  • I Zimowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców klas IV
    II miejsce
  • Drużynowe Mistrzostwa Olsztyna w badmintonie chłopców
    III miejsce
  • "Bawmy się razem"
    III miejsce w miejskiej imprezie klas II-III
  • Przełajowe drużynowe biegi sztafetowe dziewcząt klas IV
    II miejsce i v-ce mistrzostwo Olsztyna

     

    1. I miejsce Mistrzostwach Olsztyna w Biegach Przełajowych chłopców kl. VI – opiekun Błażej Kolpy

     

    2. II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej chłopców– opiekun Błażej Kolpy

     

    3. II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna Szkół Podstawowych w Koszykówce chłopców– opiekun Błażej Kolpy

     

    4. I miejsce Mistrzostwach Olsztyna Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców – opiekun Błażej Kolpy

     

    5. I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Piłce Siatkowej chłopców kl. V – opiekun Błażej Kolpy

     

    6. II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej kl. VI „Zostań Mistrzem” – opiekun Błażej Kolpy

     

    7. I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej „Pro Volley Zagumny” chłopców kl. V – opiekun Błażej Kolpy

     

    8. II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych - opiekun Jarosław Czerwienko

     

     

    9. III miejsce w Mistrzostwach Regionu w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych - opiekun Jarosław Czerwienko

     

    10. III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w Biegach Przełajowych chłopców kl. V – opiekun Jarosław Czerwienko

     

    11. I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej kl. V „Zostań Mistrzem” – opiekun Jarosław Czerwienko

     

     

    Wyniki rozgrywek międzyklasowych w piłce siatkowej mikstów:

     

    I miejsce- klasa VI b

    II miejsce- klasa VI e

    III miejsce- klasa VI d

    IV miejsce- klasa VI f

     

    Opiekunowie: Monika Sawczuk, Błażej Kolpy