NASZA DZIAŁALNOŚĆ W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

• Spotkanie z Dyrekcją SP nr 25 i wybory opiekunów SU
    10 września przedstawiciele samorządów klasowych spotkali się z p. wicedyr. Grażyną Bangrowską – Cybowicz oraz p. wicedyr. Izabelą Milan (zdjęcia). Podczas spotkania uczniowie wybrali opiekunów Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015. Ponownie opiekunami zostały p. Anna Paluch i p. Hanna Sobczak.
    Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy w nowym roku szkolnym!
    Zdjęcia ze spotkania.
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015
    W dniu 16.09.2014 w Szkole Podstawowej nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im.H.Ch Andersena w Olsztynie odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
    KANDYDACI:
    1.Aleksandra Horoszko 4d
    2.Alicja Woźniak 3d
    3.Alicja Czwartek 4e
    4.Julia Reszka 4b
    5.Jakub Głowienka 2d
    6.Oliwia Maleszewska 5d
    7.Maja Szczepańska 5d
    8.Ignacy Wojczulanis 6c
    9.Cezary Słowik 6c
    W wyborach udział wzięli uczniowie klas II-VI. Oddano 456 głosów (w tym 10 nieważnych). 36 uczniów nie brało udziału w głosowaniu. Komisja wyborcza w składzie: p. Anna Paluch, p. Hanna Sobczak, Kinga Sławińska z kl. 4 b, Błażej Nowak z kl. 4 b, Łukasz Molenda z kl. 4 b, Oliwia Stopińska z kl. 6 c, Jakub Kaciuba z kl. 5 c, podliczyła wszystkie głosy i przygotowała sprawozdanie z przebiegu wyborów. Ze względu na zwiększenie liczby klas w naszej szkole w tym roku w trakcie wyborów wyłoniono dwoje przewodniczących i dwoje zastępców przewodniczącego SU.
    Przewodniczącymi Samorządu Uczniowskiego zostali: Cezary Słowik z kl. 6c i Oliwia Maleszewska z kl. 5d Zastępcami przewodniczącego SU zostali: Jakub Głowienka z kl.2 d i Alicja Woźniak z kl. 3d
    Zdjęcia z wyborów.

Serdecznie gratulujemy!!!

• 30 września - Dzień Chłopaka
    Dzień Chłopaka jest świętem zyskującym coraz większą popularność także w Polsce. Obchodzony jest w wielu krajach, ale w różnych terminach. Zapoczątkowane zostało w VI w n.e. w Japonii jako Tango no Sekku, czyli Dzień Chłopca. W tym dniu rodziny cieszyły się z rozwoju i postępów w nauce męskiej części swojego potomstwa.
    Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców także i w tym roku pamiętały o naszych chłopcach i mężczyznach. Wszyscy zostali obdarowani słodkimi upominkami i wieloma dowodami sympatii (zdjęcia).

Naszym wszystkim chłopcom, i tym małym, i tym dużym
    życzymy wszystkiego najlepszego!!!

• Dzień Edukacji Narodowej
    Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Gronu Pedagogicznemu i WszystkiM Pracownikom Szkoły życzymy dużo zdrowia, wytrwałości oraz sukcesów w życiu osobistym i w pracy zawodowej.

Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców

• 29 X – wyjazd na cmentarz przy ul. Poprzecznej
          Pamięć o zmarłych towarzyszy ludziom na całym świecie, niezależnie od miejsca, czasu i światopoglądu. 1 listopada - w dniu Wszystkich Świętych - zapalamy znicze na grobach tych, którzy odeszli. To dowód naszej pamięci, przyjaźni i dobrych wspomnień.      Uczniowie z naszej szkoły także kultywują ten zwyczaj. Co roku, pod koniec października, Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę zniczy i wyjazd na cmentarz przy ul. Poprzecznej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
  • Andrzejki - klasy III
    Zabawa i wróżby andrzejkowe klas III - 25 XI 14 r.
  • Andrzejki - klasy IV - VI
    Zabawa i wróżby andrzejkowe klas IV - VI - 27 XI 14 r.
  • Konkurs fotograficzny

• Szkolne Mikołajki.
    Zapewne wielu z nas, małych i dużych, 6 grudnia znalazło w bucie lub pod poduszką miły drobiazg. A w szkole?...
    W 25 obchodziliśmy ten miły dzień w poniedziałek 8. grudnia. Było bardzo czerwono i słodko, dzięki soczystym strojom uczniów i nauczycieli oraz słodkościom od Rady Rodziców.
    STYCZEŃ
  • Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu FOTO "Nasza szkoła w obiektywie".
  • Dzień Kobiet w obiektywie.
  • Turniej BRD.
  • Dzień Otwarty Szkoły.
  • Dzień Dziecka.
  • Karta rowerowa - test sprawnościowy.
  • Kiermasz podręczników.
  • Akcja "Kilometry dobra".
  • Zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

Opiekunowie:
    A. Paluch, H. Sobczak,