Karolina Olejniczak

Zastępca Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

NASZA DZIAŁALNOŚĆ W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Wrzesień

1. Wybory do Samorządu Uczniowskiego - W czwartek 15 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie było poprzedzone niezwykle zaciętą i pomysłową kampanią wyborczą. Swoją kandydaturę zgłosiło 14 uczniów z klas od II do VI SP, a byli to:
    Weronika Bogusz z kl. 5 d, Mateusz Chwietczuk z kl. 6 a, Rafał Filipek z klasy 5 b, Zuzanna Filipkowska z kl. 4 e, Adam Gaszyk z kl. 3 a, Neonila Gołębicka z kl. 5 e, Aleksandra Gromko z kl. 6 e, Marta Urszula Hajdenrajch z kl. 4 b, Julia Jakowska z kl. 4 c, Agata Kiełczewska z kl. 4 e, Karolina Olejniczak z kl. 6 d, Kinga Rudzka z kl. 2 c, Patrycja Staniszewska z kl. 5 e oraz Aleksandra Czaprowska z kl. 5 d. W głosowaniu wzięło udział 467 uczniów z klas II – VI.

Nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Karolina Olejniczak z kl. 6d, a jej zastępcą – Weronika Bogusz z kl. 5 d.

2. Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

1. Wizyta delegacji Samorządu Uczniowskiego na cmentarzu
  2. Dzień Edukacji Narodowej
  3. Konkurs na ozdobę Halloween
  4. Dzień Spódnicy

1. Akcja "Góra Grosza"
  2. Andrzejki klas III-VI

1. Ciąg dalszy akcji "Góra Grosza"
  2. Konkurs "Moja okładka do baśni Andersena"
    Wyniki konkursu
  3. Mikołajki
  4. Rozświetlenie choinki na Starówce
  5. Upominki bożonarodzeniowe dla nauczycieli

1. Bal karnawałowy

1. Walentynki
  2. Światowy Dzień Kota - ogłoszenie n.t. wystawy i galeria prac.

1. Dzień Kobiet
  2. Dzień muszki i krawata
  3. Dzień Wiosny

Kwiecień

1. Przyłączyliśmy się do współorganizacji Powiatowego Turnieju Ruchu Drogowego Szkół Podstawowych i Gimnazjów
  2. ZBIÓRKA MAKULATURY
  3. ZBIÓRKA NAKRĘTEK

Maj

• OD 1 GRUDNIA 2011r. NASZA SZKOŁA BRAŁA UDZIAŁ W MIĘDZYSZKOLNYM EKOLOGICZNYM KONKURSIE ZBIÓRKI MAKULATURY POD HASŁEM:

„OSZCZĘDZAJ NATURĘ - ZBIERAJ MAKULATURĘ”

Zebraliśmy ponad 9 ton makulatury.
Wszystkim rodzicom  i dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce.

1. Przekazaliśmy na akcję „gorączka złota” - 12,5 kg
  2. ZBIÓRKA MAKULATURY-podsumowaliśmy akcję zbiórki, wybraliśmy najaktywniejszych. W akcji brało udział 27 szkół z woj. warmińsko –mazurskiego-ZAJĘLIŚMY VIII MIEJSCE –zebraliśmy 11 519 kg
  3. ZBIÓRKA NAKRĘTEK
  4. W maju zawitały do naszej szkoły nauczycielki i dzieci z grupy III z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Olsztynie, by wspomóc nas w zbiórce nakrętek na rzecz Joasi Ślużyńskiej z Olecka.

1. Zorganizowaliśmy słodkie upominki wszystkim dzieciom z naszej szkoły .
  2. Wspieraliśmy działania związane z kartą rowerową (praktyczna jazda na rowerze dn.16.06.2012r.- sobota)
  3. ZBIÓRKA NAKRĘTEK - zakończona
  4. Podsumowanie pracy w II semestrze roku szkolnego 2011/2012