KONKURSY SZKOLNE - rok szkolny 2018/2019

 


Szkolny Konkurs Czytania ze zrozumieniem                      dla klas III


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

I

Franciszek Wróbel

III a

II

Maria Wierzejska

III d

III

Wojciech Bloch

III c

 

 

Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

Grand Prix

Szymon Wyszczelski

II c

I

Ewa Kamińska

III a

I

Zuzanna Sarwińska

II e

I

Hubert Brzozowski

II b

II

Magdalena Jasińska

II e

II

Michalina Barcikowska

II c

II

Szymon Graban

III d

III

Marek Światłowski

II b

III

Juliusz Jesionowski

II c

III

Borys Urban

II g

wyróżnienie

Oliwia Kwaśniewska

II e

wyróżnienie

Maja Kaczmarek

I c

wyróżnienie

Iga Machyńska

III b

wyróżnienie

Michał Kaliszewski

II d

wyróżnienie

Magdalena Zub

III c

wyróżnienie

Zuzanna Niedziałkowska

I c

Konkurs literacki „Młody Andersen”


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

I

Filip Pęgier

III d

II

Agata Buklewska

III d

III

Maria Wierzejska

III d

Konkurs „Znam baśnie H. Ch. Andersena”


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

I

Maria Wierzejska

III d

II

Marcin Gromelski

III d

III

Michalina Romulewicz

III a

wyróżnienie

Franciszek Wróbel

III a

Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny                                    dla klas II


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

I

Tomasz Tułodziecki

II e

II

Piotr Sikorski

II f

III

Marek Światłowski

II b

Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny                                    dla klas III


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

I

Marcin Gromelski

III d

II

Filip Pęgier

III d

III

Michalina Romulewicz

III a

wyróżnienie

Franciszek Wróbel

III a

 

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS TRZECICH


LOKATA

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

I

SZYMON CUDNOCH

III D

II

MARCIN GROMELSKI

III D

III

EWA KAMIŃSKA

III A

III

MARIA WIERZEJSKA

III D

 

 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
PT: ,,KAŻDY INNY-WSZYSCY TACY SAMI”

I miejsce: Gromelski Marcin IIId
II miejsce; Wierzejska Maria Magdalena IIId
III miejsce; Agata Romanowska IIIb
Wyróżnienie:
- Szydlik Patrycja IIId
- Ziarek Magdalena IIf

 

 

 

 

 

 

GRATULUJEMY!!!