"Jem owoce, piję mleko - w życiu zajdę daleko"

Edycja 2016/2017

VI edycja Imprezy sportowej
"Jem owoce – piję mleko, w życiu zajdę daleko"

Szanowni Dyrektorzy!

Zapraszamy dzieci z przedszkoli i oddziałów "0" oraz klas I-IV szkół podstawowych, które biorą udział w programie "Mleko w szkole" lub "Owoce i warzywa w szkole" do wzięcia udziału w VI edycji imprezy sportowej pod hasłem "JEM OWOCE, PIJĘ MLEKO - W ŻYCIU ZAJDĘ DALEKO". W tym roku będzie to  wydarzenie ogólnopolskie.
Zawody odbędą się 26.05.2017 r. na terenie kompleksu sportowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie przy ul. Wańkowicza 1.
     Oprócz rywalizacji sportowych na uczestników czekają liczne atrakcje tj. rajd "traktorem do szkoły", pokaz motoryzacji z PRL i dużo ciekawych animacji. Podczas imprezy dzieci otrzymają gorący posiłek- gulasz, pierogi oraz owoce i soki owocowe.
     Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. rejsy statkiem, miejsce na kolonii w kraju, vouchery do szkółki piłkarskiej i parków rozrywki, sprzęt sportowy i elektroniczny. Każde dziecko, które weźmie udział w konkurencjach sportowych otrzyma nagrodę.

Zgłoszenia (zgodnie z załączonym wzorem) należy przesłać do OT ARR w Olsztynie elektronicznie (olsztyn@arr.gov.pl), faxem (89-535-47-25) lub listownie na adres OT ARR w Olsztynie ul. Partyzantów 1/2, 10-959 Olsztyn do dnia 19.05.2017 r. (data wpływu do OT). Szczegóły można uzyskać również pod nr tel. (89) 527-74-58, 535-47-10.

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń! W rywalizacji sportowej może wziąć udział 50 drużyn łącznie w obu kategoriach.

Załączniki:
  • Program imprezy sportowej (.jpg)
  • Regulamin imprezy sportowej "Jem owoce, piję mleko – w życiu zajdę daleko" (.pdf)
  • Zgłoszenie drużyny (.pdf)
  • Zgłoszenie Konkurs "Linowy siłacz"
  • Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika imprezy sportowej (.pdf)

Piszą o nas:
  • Artykuł w Gazecie Olsztyńskiej
  • Rolnicze ABC
  • Kurier Mławski
  • Nowy Kurier Płoński
  • Kurier Żuromiński